mgła
czwartek
Reklama
W Kaletach powstała nowa stanica rowerowa
04 sierpnia 2022 r. | 17:57
0

Dzisiaj, 4 sierpnia 2022 r., odbył się odbiór techniczny prac związanych z budową kolejnej stanicy rowerowej w naszym mieście. Tym razem miejsce odpoczynku dla rowerzystów powstało w rekreacyjnej dzielnicy Kalet – Zielonej, nieopodal „Garbatego Mostu”.

W odbiorze prac wziął udział burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia, Wykonawca oraz pracownicy Urzędu Miejskiego. Nowa stanica wykonana została na wzór już istniejących w Truszczycy oraz leśnictwie Jędrysek. Wkrótce zostanie ona doposażona o elementy małej infrastruktury m.in. stacje naprawy rowerów. Planowane jest także utworzenie wokół niej ciekawej ścieżki ekologiczno-dydaktycznej. Wykonawcą stanicy jest p. Ryszard Wysocki z Kalet.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *