bezchmurnie
18°
16°
piątek
Reklama
W 2021 roku nadal działa w Urzędzie Miejskim punkt konsultacyjny Powiatowego Urzędu Pracy
20 stycznia 2021 r. | 07:00
0

W związku z tym, że Rada Miejska w Kaletach po raz kolejny podjęła uchwałę o udzieleniu pomocy finansowej Powiatowi Tarnogórskiemu w 2021 r. w postaci dotacji celowej na dofinansowanie kosztów prowadzenia i utrzymania punktu informacyjno – doradczego dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy zamieszkałych na obszarze Miasta Kalety mieszkańcy naszego miasta nie muszą wyjeżdżać do Tarnowskich Gór, aby skorzystać z usług Urzędu Pracy.

Nie udzielenie pomocy powiatowi, oznaczałoby likwidację ww. punktu, co dotknęłoby najuboższą część mieszkańców Kalet, dla których poniesienie kosztów dojazdu do Tarnowskich Gór stanowi spory wydatek.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *