pochmurnie
20°
19°
sobota
Reklama
UM się chwali: “Kaletański punkt programu Czyste Powietrze procentuje!”
26 lutego 2021 r. | 06:54
0

Mieszkańcy Kalet, którzy rozliczyli się w ubiegłym roku z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska otrzymali łącznie ponad 420.000 złotych dotacji na realizację zadań związanych z programem „Czyste Powietrze”.

Wszystkim osobom, którym udało się uzyskać dofinansowanie gratulujemy. Zapraszamy do korzystania z naszego punkt konsultacyjnego, gdzie można uzyskać więcej informacji na temat Programu Czyste Powietrze.

Przypomnijmy, że na podstawie porozumienia zawartego przez burmistrza Miasta Kalety Klaudiusza Kandzię z prezesem WFOŚiGW Katowice Tomaszem Bednarkiem, w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach funkcjonuje punkt konsultacyjny Programu Czyste Powietrze, gdzie nasi mieszkańcy mogą uzyskać niezbędne informacje, a także pomoc w złożeniu wniosku o dofinansowanie. Punkt konsultacyjny mieści się na I piętrze w biurze nr 11. W związku ze stanem epidemii obecnie kontakt wyłącznie pod nr tel. (34) 352 76 50 lub poprzez pocztę elektroniczną: przemyslaw.kocot@kalety.pl

Przykład realizacji zadania naszego mieszkańca który uzyskał dofinansowanie na zakup i montaż pompy ciepła o podwyższonych wymaganiach w ramach programu Czyste Powietrze.

Przykład realizacji zadania naszego mieszkańca który uzyskał dofinansowanie na zakup i montaż pompy ciepła o podwyższonych wymaganiach w ramach programu Czyste Powietrze.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *