zachmurzenie umiarkowane
15°
14°
poniedziałek
Reklama
Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 na Turnieju EURO CUP
23 czerwca 2021 r. | 20:16
0

Tuż przed rozpoczęciem UEFA EURO 2020, 10 czerwca 2021 r. reprezentacja piłkarzy z klas trzecich Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kaletach brała udział w Turnieju EURO CUP w SP im. Józefa Lompy w Woźnikach.

Nasza drużyna w składzie: Szymon Kotala, Filip Ulbricht, Olivier Kuder, Szymon Watoła, Mateusz Włodarczyk, Fabian Olszowski, Szymon Maniura, Kamil Brzezina, wcieliła się w wylosowaną reprezentację Włoch (dostępne były reprezentacje narodowe uczestniczące w UEFA EURO 2021). Nasi piłkarze walczyli zawzięcie, pokonując 5 wylosowanych drużyn. Założeniem zawodów było nagrodzenie wszystkich zawodników biorących udział w turnieju, co spowodowało, iż każdy z osobna poczuł się zwycięzcą. Dzieci wszystkich drużyn wróciły do domu w przekonaniu iż w sporcie liczy się nie tylko wygrana ale przede wszystkim przestrzeganie zasad fair play i dobra zabawa.

Iwona OlszowskaDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *