pochmurnie
20°
19°
sobota
Reklama
Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Kaletach uczcili swojego patrona
22 grudnia 2023 r. | 15:44
0

22 grudnia 2023 r. w Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kaletach obchodzono święto Patrona Szkoły – Adama Mickiewicza. Uczniowie wraz z wychowawcami przygotowali tradycyjnie występy artystyczne upamiętniające naszego wieszcza narodowego.

W uroczystych obchodach udział wzięli przedstawiciele władz miejskich: burmistrz miasta Klaudiusz Kandzia, przewodnicząca Rady Miejskiej Janina Perz, a także przewodnicząca Komisji Oświaty Irena Nowak.

Na koniec wydarzenia burmistrz złożył wszystkim obecnym życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *