zamglenia
-2°
-4°
czwartek
Reklama
Trwają prace termomodernizacyjne miejskiego budynku przy ul. Ks. Rogowskiego
12 maja 2022 r. | 07:20
0

Obecnie trwają prace przy termomodernizacji budynku Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego przy ul. Ks. Rogowskiego w Kaletach.

Roboty wykonywane są przez firmę ARBUD z Olsztyna, z którą Miasto Kalety podpisało umowę na wykonanie tego zadania. Zakres inwestycji obejmuje wykonanie gruntownej termomodernizacji budynku wraz z wymianą stolarki otworowej oraz zabudową instalacji odgromowej i fotowoltaicznej o mocy 6,5 kWp.

Zadanie przeprowadzane jest w ramach projektu „Przeciwdziałanie niskiej emisji poprzez kompleksową termomodernizację budynku celu publicznego w mieście Kalety”. Na realizację inwestycji Miasto Kalety pozyskało ponad 1,5 miliona złotych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. Planowo inwestycja ma zostać zrealizowana w tym roku.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *