słabe opady deszczu
sobota
Reklama
Trwa realizacja polsko-czeskiego projektu partnerskiego „Dobre rady na odpady”
18 października 2021 r. | 20:02
0

W ubiegłym tygodniu, grupa Seniorów z Kalet oraz z partnerskiego Vitkova, brała udział w wyjeździe do Bielska-Białej w ramach polsko-czeskiego projektu edukacyjnego pn. „Dobre rady na odpady”.

Celem spotkania było zwiedzenie Zakładu Gospodarki Odpadami oraz uświadomienie roli jaką pełni prawidłowe funkcjonowanie systemu gospodarki odpadami. Seniorzy mieli okazję poznać metody sortowania i przetwarzania odpadów, a także do wymiany doświadczeń i wiedzy w tym zakresie.

Zadanie realizowane jest z udziałem środków pochodzących z Unii Europejskiej, jakie miasto Vitkov pozyskało z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020 oraz budżetu Miasta Kalety.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *