bezchmurnie
18°
16°
piątek
Reklama
Termomodernizacja ostatniego budynku użyteczności publicznej w Kaletch
08 marca 2022 r. | 07:16
0

Rozpoczęły się prace przy termomodernizacji budynku Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego przy ul. Ks. Rogowskiego w Kaletach. Roboty wykonywane są przez firmę ARBUD z Olsztyna, z którą Miasto Kalety podpisało umowę na wykonanie tego zadania.

Zakres inwestycji obejmuje wykonanie gruntownej termomodernizacji budynku wraz z wymianą stolarki otworowej oraz zabudową instalacji odgromowej i fotowoltaicznej o mocy 6,5 kWp.
Ta długo wyczekiwana inwestycja zakończy proces, w ramach którego, dzięki staraniom władz Miasta Kalety doprowadzono do termomodernizacji wszystkich budynków użyteczności publicznej na terenie Miasta.

Prace przeprowadzane są w ramach projektu „Przeciwdziałanie niskiej emisji poprzez kompleksową termomodernizację budynku celu publicznego w mieście Kalety”. Na realizację inwestycji Miasto Kalety pozyskało ponad 1,5 miliona złotych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. Planowo inwestycja ma zostać zrealizowana w tym roku.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *