bezchmurnie
17°
12°
wtorek
Reklama
Termomodernizacja budynku przy ul. Fabrycznej na ukończeniu
25 listopada 2020 r. | 14:38
0

Dobiegają do końca prace budowlane przy termomodernizacji budynku wielorodzinnego przy ul. Fabrycznej w Kaletach. Praktycznie całkowity zakres inwestycji zgodnie z założonym harmonogramem zostały zrealizowane w terminie.

Obecnie, trwają drobne prace wykończeniowe, by już niebawem budynek mógł służyć jego mieszkańcom w nowoczesnej odsłonie. Ta i inne realizacje związane z termomodernizacją budynków mają na celu przede wszystkim walkę z niską emisją na terenie naszego miasta. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej, bez której wsparcia wyżej wymieniona inwestycja i wiele innych w naszym mieście po prostu nie doczekałyby się realizacji.

Budynek przed realizacją inwestycji:

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *