mgła
czwartek
Reklama
Szykują się zmiany w programie Ciepłe Mieszkanie
12 lipca 2023 r. | 22:16
0

Jak informuje portal samorządowy.pl, znowelizowana w lipcu przez Sejm ustawa o odnawialnych źródłach energii, wprowadza m.in. instytucję prosumenta lokatorskiego.

Dotychczas beneficjentem programu mogła być osoba fizyczna posiadająca tytuł prawny wynikający z prawa własności, współwłasności lub ograniczonego prawa rzeczowego do lokalu mieszkalnego, znajdującego się w budynku mieszkalnym wielorodzinnym.

W nowych przepisach pojawia się m.in. instytucja prosumenta lokatorskiego, co ma ułatwić rozliczenia w przypadku źródeł OZE zamontowanych na budynkach wielolokalowych, np. blokach mieszkalnych. O szczegółach Programu będziemy informować na bieżąco.

Więcej...Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *