mgła
16°
11°
czwartek
Reklama
Szkoła w Miotku kolejnym ekologicznym obiektem w Kaletach
14 września 2022 r. | 07:03
0

W dniu 13 września 2022 roku na terenie Zespołu Placówek Oświatowych w Kaletach-Miotku odbył się końcowy odbiór robót dla inwestycji pn. „Poprawa efektywności energetycznej obiektów użyteczności publicznej w mieście Kalety poprzez zastosowanie odnawialnych źródeł energii”.

W odbiorze między innymi uczestniczyli Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia z Przewodniczącą Rady Miejskiej Janiną Perz oraz wiceprzewodniczący Alojzy Rupik.

W ramach Inwestycji zostały zabudowane na obiekcie dwie pompy ciepła typu powietrze – woda o łącznej mocy 100 [kW] wraz z instalacją fotowoltaiczną o mocy 13,2 [kW]. Inwestycja została współfinansowana z środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Miasto Kalety na realizację zadania pozyskało bezzwrotną dotację ze środków Unii Europejskiej w wysokości 547 067,50 zł.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *