bezchmurnie
czwartek
Reklama
Symboliczne obchody 102. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości w mieście Kalety
12 listopada 2020 r. | 20:19
0

Wczoraj, w środę 11 listopada, odbyły się w naszym mieście symboliczne obchody kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

O godzinie 10.00 odprawiono mszę świętą w kościele p.w. św. Józefa w Kaletach Jędrysku, sprawowaną przez Ks. Proboszcza Wojciecha Ciosmaka w intencji Ojczyzny. Ze względu na panującą epidemię, w tym roku zrezygnowano z uroczystego przemarszu ulicami naszego miasta pod pomnik Bojowników o Wolność i Demokrację.

Z zachowaniem procedur bezpieczeństwa, symboliczne wieńce pod pomnikiem złożyli burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia, przewodnicząca Rady Miejskiej Janina Perz, druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaletach naczelnik Kazimierz Złotosz wraz z prezesem Henrykiem Złotoszem oraz radny powiatowy Eugeniusz Ptak.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *