bezchmurnie
18°
16°
piątek
Reklama
Święto Ryby w Ichtioparku
28 sierpnia 2023 r. | 20:12
0

Zapraszamy we wrześniu na Święto Ryby do Ichtioparku.

Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia, dyrektor Miejskiego Domu Kultury oraz Zarząd Koła PZW Kalety serdecznie zapraszają na kolejne „Święto Ryby” w Ichtioparku. Impreza odbędzie się w niedzielę, 3 września 2023 r., na terenie parku tematycznego przy ul. Fabrycznej.

W programie m.in. zawody wędkarskie, basen pokazowy z różnymi gatunkami ryb, a także gry i zabawy dla najmłodszych min. tarcza Arymberga. Największą atrakcją będzie symulator wędkowania, gdzie każdy bardzo realistycznie będzie mógł zapoznać się ze sztuką łowienia ryb. Ponadto bogato zaopatrzone stoiska gastronomiczne również z menu rybnym. Od godziny 16.00 do 22.00 plenerowa dyskoteka Hello Party z Radiem Piekary.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *