bezchmurnie
17°
12°
wtorek
Reklama
Sukces w konkursie recytatorskim
18 czerwca 2021 r. | 07:19
0

Uczennica klasy VI c, Natalia Budny, zajęła I miejsce w V Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji św. Jana Pawła II.

11 czerwca miało miejsce wręczenie nagród oraz prezentacja zwycięzców podczas uroczystej gali w Zespole Szkół Technicznych w Częstochowie. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 140 uczestników ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych: w kategorii I (kl.4-6) – 56, w kategorii II (kl. 7-8) – 56, w kategorii III (szkoły średnie) – 29.

Honorowymi patronami konkursu byli: Poseł do Parlamentu Europejskiego Pani Jadwiga Wiśniewska, Śląski Kurator Oświaty Pani Urszula Bauer, Arcybiskup Metropolita Częstochowski Wacław Depo, Przeor Jasnej Góry ojciec Samuel Pacholski.

Natalia włożyła wiele trudu i serca w przygotowanie swojej recytacji i zaprezentowała się wspaniale. Konkursowe jury doceniło interpretację wiersza „Szymon z Cyreny” Serdecznie gratulujemy Natalii sukcesu i życzymy kolejnych osiągnięć.

Barbara DudaDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *