mgła
16°
11°
czwartek
Reklama
Sukces Rock Time na I turnieju RocknRolLOVE oraz Boogie Mania Online
03 marca 2021 r. | 07:00
0

13 lutego grupa Rock Time po ponad roku przerwy wzięła udział w I edycji turnieju RocknRolLOVE-organizowanej przez Klub Sportowy 3 Arte Gliwice Nasi tancerze przetańczyli 50 min w rytmie rocknrolla. W finale znalazły się 3 pary Rock Time, a jedna z nich stanęła na podium zajmując 3 miejsce.

3 mce- Katarzyna Bodora i Adrian Kalus

4 mce- Karina Bronder i Krystian Chmielorz

6 mce- Daria Kubica i Mateusz Mazur

Niedługo po tym, 28 lutego odbyła się wyjątkowa edycja turnieju Boogie Mania Online. Forma turnieju przybrała niecodzienny wygląd. Zawodnicy w domowym zaciszu musieli wykazać się swoimi umiejętnościami i nagrać filmik, na którym prezentują swój taniec. Premiera nagrań miała miejsce w ostatnią niedzielę lutego, kiedy to jury wybrało najlepsze pary w kategorii RocknRoll, Boogie Woogie-dzieci, Boogie Woogie-junior, Boogie Woogie- B2, Boogie Woogie- main class, oraz po raz pierwszy w kategorii hobby. W konkursie wzięło udział blisko 50 par z całej Polski w tym 3 pary grupy Rock Time. I tym razem udało nam się osiągnąć wirtulane "pudło".

3 miejsce - Katarzyna Bodora i Adrian Kalus

7 miejsce - Karina Bronder i Krystian Chmielorz

10 miejsce - Paulina Hałupka i Damian PilarczykDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *