zachmurzenie umiarkowane
środa
Reklama
Stypendia Powiatu Tarnogórskiego
25 czerwca 2021 r. | 07:00
0

Do 10 lipca 2021 r. w kancelarii Starostwa Powiatowego (ul. Karłuszowiec 5, parter, pokój nr 1) można składać wnioski o przyznanie stypendium dla uzdolnionych uczniów.

Mogą się o nie starać uczniowie pobierający naukę na terenie Powiatu Tarnogórskiego. Stypendium jest przyznawane uczniowi za wyniki uzyskane w szkole ponadpodstawowej w roku szkolnym poprzedzającym uzyskanie stypendium.

Średnia ocen ucznia za rok poprzedzający ubieganie się o stypendium musi wynosić, co najmniej 4,8. Ponadto uczeń powinien osiągać sukcesy naukowo badawcze, artystyczne, sportowe lub udzielać się w wolontariacie.

WięcejDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *