mgła
16°
11°
czwartek
Reklama
STRUKTURY PIS W KALETACH zorganizowały spotkanie z mieszkańcami.
28 lutego 2020 r. | 23:45
2

Członkowie PIS W KALETACH zorganizowali spotkanie z mieszkańcami na które zostali zaproszeni goście: 

 • Jadwiga Wiśniewska Poseł do Parlamentu Europejskiego,
 • Alina Nowak Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej,
 • Izabela Domogała Członek Zarządu Województwa Śląskiego,
 • Poseł na Sejm RP Barbara Dziuk,
 • Beata Kocik Radna Sejmiku Województwa Śląskiego,
 • Józef Kubica Radny Sejmiku Województwa Śląskiego,
 • Zygmunt Przedpełski Radny Sejmiku Województwa Śląskiego.
 • Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia

W spotkaniu uczestniczyli również zaproszeni Radni Powiatu Tarnogórskiego: Maria Ożga, Maciej Mączyński, Piotr Krok, Jan Uchański, Krzysztof Piasecki, Jarosław Czapla.

Spotkanie otworzył wieloletni działacz PIS Lucjan Galios, a obecnie Radny Powiatu Tarnogórskiego. Celem spotkania było omówienie przez zaproszonych gości bieżącej sytuacji polityczno- gospodarczej w Polsce jak i w Europie. Zaproszeni goście, zachęcali również do zbierania jak największej liczby podpisów pod listą poparcia na Prezydenta Andrzeja Dudę.

Spotkanie odbyło się w piątek 28 lutego. 2020r. o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Kaletach.2 odpowiedzi na “STRUKTURY PIS W KALETACH zorganizowały spotkanie z mieszkańcami.”

 1. Rd pisze:

  Przykro widzieć pana burmistrza w takim towarzystwie ?

  6
  2
 2. deyno pisze:

  A w jakim towarzystwie lepiej go widzieć? Radnego Eugeniusza Ptaka? Nie, to się już przejadło, czas na nowe otwarcie i bardzo dobrze, że burmistrz uczestniczy w spotkaniu, na które przyjeżdża europoseł, poseł i członkowie zarządu województwa. Powiem więcej, to wręcz jego obowiązek. Niechęci schować do kieszeni i żyć na przyjaznej stopie z obecną władzą, wszak 4 lata będą współpracować i lepiej dla miasta, żeby ta współpraca się dobrze układała. Burmistrz do tej pory nie był znany z sympatii do tego środowiska, ale on wie jak się ustawić w nowym towarzystwie. Mimo wszystko chwała mu za to, dzięki temu miasto może na tym zyskać. Biznes to biznes.

  8
  6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *