pochmurnie
13°
12°
niedziela
Reklama
Strefa Kibica ponownie w Kaletach!
11 czerwca 2021 r. | 06:41
0

Burmistrz Miasta Kalety zaprasza wszystkich kibiców piłki nożnej do naszej strefy plenerowego Euro 2020 (2021) w Leśnym Zakątku Śląska! Począwszy od piątku, 11 czerwca 2021 roku, aż do meczu finałowego, każdy bezpłatnie będzie mógł obejrzeć mecze rozgrywane w ramach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2021.

Kaletańska Strefa Kibica przygotowana została na placu targowym u zbiegu ulic Gwoździa i 1 Maja. Wyświetlone zostaną tam wszystkie mecze na żywo transmitowane przez telewizję polską. Przed meczami polskiej reprezentacji (oprócz najbliższego poniedziałku) naszych mieszkańców zagrzewać do kibicowania będzie Miejska Orkiestra Dęta pod batutą Mariana Lisieckiego.

Pierwszy mecz Turcja-Włochy piątek godz. 21.00. Gastronomię zapewnia Restauracja Gościnna.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *