pochmurnie
20°
19°
sobota
Reklama
Stanica rowerowa w Truszczycy w konkursie na najlepszą przestrzeń publiczną województwa śląskiego
24 czerwca 2020 r. | 07:00
0

Miasto Kalety przesłało swoje zgłoszenie do plebiscytu na najlepszą przestrzeń publiczną województwa śląskiego. W tym roku do konkursu zgłoszona została stanica rowerowa w Truszczycy, która wzbogaciła infrastrukturę turystyczną w naszym mieście i jest chętnie odwiedzanym miejscem przez miłośników wycieczek rowerowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz sympatyków naszej miejscowości do udziału w głosowaniu internetowym, które potrwa od 1 – 31 sierpnia 2020 r. Konkurs Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego organizowany jest przez Zarząd Województwa Śląskiego. Jego celem jest m.in. promocja realizacji architektonicznych kształtujących przestrzenie publiczne poprawiające jakość życia mieszkańców regionu.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *