zachmurzenie umiarkowane
środa
Reklama
Stanica Donnersmarcka w konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna
26 lipca 2021 r. | 19:51
0

Stanica Donnersmarcka w konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2021.

Kolejny rok z rzędu miasto Kalety przystąpiło do konkursu na najlepszą przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego. Tym razem zgłoszona została niedawno wybudowana stanica rowerowa Donnersmarcka.

Wielkimi krokami zbliża się głosowanie internetowe, które rozpocznie się od 1.08.2021 i potrwa do 31.08.2021. Nie ukrywamy, że w głosowaniu tym liczymy na wsparcie wszystkich przyjaciół Miasta Kalety. Serdecznie zachęcamy do głosowania i mamy nadzieję, że dzięki Waszej aktywności najlepsza przestrzeń publiczna na Śląsku będzie zlokalizowana właśnie w Kaletach. O szczegółach głosowania będziemy informować.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *