bezchmurnie
18°
16°
piątek
Reklama
Spotkanie z policjantem w klubie Seniora
03 grudnia 2019 r. | 06:54
0

W ubiegły czwartek, podczas spotkania Klubu Seniora przy MDK w Kaletach, klubowicze mieli okazję wysłuchać bardzo mądrych porad i ostrzeżeń st.aspiranta Andrzeja Pogody z kaletańskiego Komisariatu Policji.

W związku z licznymi powtarzającymi się kradzieżami sposobem “na wnuczka”, st.aspirant dokładnie wytłumaczył jak ma się zachować starsza osoba, by nie stać się ofiarą takiego oszustwa.
Ze strony klubowiczów padło wiele pytań dotyczących ruchu drogowego. Na zakończenie spotkania Pan Andrzej Pogoda podarował wszystkim KOPERTĘ ZDROWIA, która pozwala m.in. ratownikom medycznym na szybszą reakcję w ratowaniu życia jeśli osoba mieszka samotnie. Pan st. aspirant zapowiedział częstsze spotkania, za co bardzo klubowicze z góry serdecznie dziękują.

Marian LisieckiDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *