słabe opady deszczu
sobota
Reklama
gazyfikacja kalet
Spotkanie z mieszkańcami Miasta Kalety w sprawie uzgodnień przebiegu trasy gazociągu
16 kwietnia 2021 r. | 06:31
0

W związku z trwającymi uzgodnienia przebiegu gazociągu poprzez obszar naszego miasta, Urząd Miejski w Kaletach organizuje spotkanie z mieszkańcami, którzy są właścicielami terenów, przez które planowany jest przebieg gazociągu.

Z ww. osobami, z którymi firma projektująca gazociąg nie dopełniła jeszcze wszystkich formalności skontaktuje się w najbliższym czasie telefonicznie pracownik Urzędu Miejskiego w Kaletach w celu zaproszenia na spotkanie i ustalenia godziny spotkania, które jest zaplanowane na czwartek 22 kwietnia.

Poprzez organizację tego spotkania Miasto Kalety postanowiło wspomóc firmę I-PROJEKT Gliwic projektującą gazociąg w załatwianiu kwestii formalnych, ponieważ szybkie wykonanie projektu przyspieszy również budowę gazociągu, co jest w interesie wszystkich mieszkańców naszego miasta. Mieszkańcy będą umawiani indywidualnie z zachowaniem bezpieczeństwa sanitarnego.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *