bezchmurnie
czwartek
Reklama
Spartan Team z Kalet na Mistrzostwach Polski
14 września 2020 r. | 19:53
0

W ubiegły weekend, grupa dzieci z drużyny Spartan Team z Kalet wzięła udział w III Mistrzostwach Polski w biegach przeszkodowych, które odbywały się w Rybniku.

W sobotę startowały dzieci starsze, natomiast w niedzielę rywalizowali najmłodsi. Z grupy starszej najlepszy był Piotrek Gabryś, który pokonał 19 z 20 przeszkód jakie były na trasie. W kategorii 9-10 lat złoty medal wywalczyła Julia Marzec, a brązowy Izabela Świerc. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale. Serdecznie gratulujemy!
Miasto Kalety wsparło wyjazd drużyny na Mistrzostwa zapewniając zawodnikom transport oraz posiłki regeneracyjne.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *