zamglenia
19°
14°
sobota
Reklama
Seniorzy nie próżnują
18 lutego 2020 r. | 07:00
0

Podczas kilku ostatnich spotkań Klubu Seniora, które odbywają się w każdy czwartek o godz.12.00 wiele się działo. Klub Seniora połączył siły z grupą Senior Wigor, który funkcjonuje od paru lat  w MDK Kalety.

Członkowie klubów wspólnie mieli możliwość zobaczyć JASEŁKA w wykonaniu uczniów klasy III B PSP Nr 1 w Kaletach w reżyserii Pani Danuty Michalik - wychowawczyni tej klasy. Wzruszający, pięknie przygotowany spektakl, z dobrą muzyką ucieszył wszystkich widzów. Dzieciaki pokazały niesamowite walory artystyczne, doskonale oddając narodziny Pana Jezusa w stajence. Były gromkie brawa na zakończenie, jak również dla wszystkich poczęstunek po przedstawieniu.

Na kolejnym spotkaniu odbył się BAL SENIORA również dla zintegrowanych dwóch grup. Było tanecznie z przytupem i z humorem. Konkursy rozbawiły całą salę, ale najpiękniejszą w tym Balu jednak była piękna muzyka przygotowana przez Tomka Bregułę i wspólne tańce. Zarówno te w parach jak i w kółeczku.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *