intensywne opady deszczu
19°
18°
niedziela
Reklama
Selektywne zbieranie popiołu
11 grudnia 2023 r. | 20:32
0

W związku z wprowadzonym od 1 stycznia 2024 r. obowiązkiem segregacji popiołu, informujemy, iż w bieżącym tygodniu tj. w dniach od 11 do 15 grudnia 2023 r. mieszkańcy Miasta Kalety wytwarzający popiół w swoich gospodarstwach zobowiązani są do dokonania zgłoszenia selektywnej zbiórki popiołu.

Formularz zgłoszenia jest dostępny na stronie internetowej Miasta Kalety lub w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach, biuro gospodarki odpadami, pok. nr 5. Złożenie zgłoszenia związane jest z koniecznością wyposażenia mieszkańców w pojemniki o pojemności 120 l służące do gromadzenia popiołu.

Wypełniony formularz należy dostarczyć do Urzędu Miejskiego w Kaletach (biuro nr 5) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 grudnia 2023 r.

Pobierz formularzDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *