bezchmurnie
17°
12°
wtorek
Reklama
Ruszyły prace termomodernizacyjne ostatniego z trzech budynków wielorodzinnych w Kaletach
04 marca 2021 r. | 16:16
0

Rozpoczęły się prace termomodernizacyjne ostatniego z trzech budynków wielorodzinnych, na którego realizację Miasto Kalety pozyskało dotację w kwocie 480.000 zł z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Chodzi o budynek znajdujący się w centrum miasta przy ulicy 1 Maja.

W pierwszej fazie prac modernizacyjnych przystąpiono do wymiany stolarki okiennej i drzwiowej. Następny etap robót związany będzie z dociepleniem ścian budynku oraz wykonaniem elewacji. W ramach niniejszego projektu termomodernizacji poddane zostały jeszcze dwa inne budynki wielorodzinne w Kaletach, przy ul. Fabrycznej oraz Sienkiewicza.

Ta i inne podobne realizacje związane z termomodernizacją budynków mają na celu przede wszystkim walkę z niską emisją na terenie Kalet.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *