bezchmurnie
14°
11°
niedziela
Reklama
Rozpoczęło się głosowanie w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego
16 września 2020 r. | 07:00
0

Rozpoczęło się głosowanie w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego - zagłosuj na zagospodarowanie ronda w Drutarni! 

Od dzisiaj, 9 września br., ruszyło głosowanie internautów w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Miasto Kalety złożyło wniosek dotyczący zagospodarowania ronda w Drutarni roślinami stałymi.

Aby zagłosować klikamy TUTAJ  i wybieramy zakładkę Zadania w podregionie 4. Następnie szukamy projektu o nazwie “Zagospodarowanie ronda im. świętego Jana Pawła II w Drutarni - poprzez nasadzenie roślin stałych” i przyznajemy liczbę punktów.

Podczas głosowania należy podać swoje dane osobowe (PESEL, imię i nazwisko, imię matki, na podstawie których weryfikowana będzie poprawność głosowania, tak aby każdy mieszkaniec głosował tylko raz) oraz numer telefonu, na który zostanie przesłany kod weryfikujący. Zachęcamy naszych mieszkańców do oddania swojego głosu na projekt MIASTA KALETY. Głosowanie potrwa do 23 września 2020 r.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *