intensywne opady deszczu
19°
18°
niedziela
Reklama
Rozpoczęła się przebudowa centrum Kalet
07 kwietnia 2022 r. | 07:15
0

W tym tygodniu rozpoczęły się prace mające na celu zmianę wizerunku i funkcjonalności centrum Kalet. Przygotowania do realizacji tej inwestycji trwały już od kilku lat.

W ramach zadania przebudowane zostanie centrum Kalet od placu targowego, aż do budynku banku. Dzięki temu nasi mieszkańcy już wkrótce będą mogli cieszyć się z funkcjonalnej i nowoczesnej przestrzeni publicznej. Prace wykonuje firma P.U.H. BUD-MET z Truskolasów. Centrum ma zostać planowo przebudowane do końca 2022 roku.

Jednocześnie informujemy, że trwają prace projektowe ostatniej części zadania dotyczące zagospodarowania terenu przed bankiem PKO i budynkiem PSS Społem.
Przypomnijmy, że na realizację zadania pn.: „Przebudowa centrum miasta, utworzenie nowej przestrzeni publicznej” Miasto Kalety pozyskało ponad 2,6 mln złotych bezzwrotnej dotacji w ramach Programu Inwestycji Strategicznych „Polski Ład”.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *