bezchmurnie
17°
12°
wtorek
Reklama
Rozpoczęcie roku szkolnego w Kaletach
28 sierpnia 2019 r. | 18:24
0

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego w placówkach oświatowych naszego miasta odbędzie się 2 września 2019 r.

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zespole Szkół Publicznych w Kaletach rozpoczynają rok szkolny Mszą św. o godz. 8.00, a po jej zakończeniu zapraszamy uczniów o godz. 9.30 na inaugurację roku szkolnego na placu apelowym szkoły.

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Zespole Placówek Oświatowych w Kaletach Miotku spotykają się na Mszy św. o godz. 9.00, a po jej zakończeniu zapraszamy do szkoły na godz. 10.15 na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.

Dzieci przedszkolne zapraszamy do Miejskiego Przedszkola nr 1 w Kaletach i Miejskiego Przedszkola nr 2 w Kaletach Miotku zgodnie z godzinami zadeklarowanymi na pisemnych deklaracjach złożonych przez rodziców podczas rekrutacji.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *