intensywne opady deszczu
19°
18°
niedziela
Reklama
Rozpoczął się II etap przebudowy centrum Kalet
07 marca 2024 r. | 22:01
0

W tym tygodniu rozpoczął się drugi etap przebudowy centrum naszego miasta mający na celu zmianę wizerunku i funkcjonalności tego miejsca. Inwestycja ta, to kontynuacja przedsięwzięcia zakończonego w ubiegłym roku. Prace wykonuje firma TEL-BRUK z Częstochowy.

Centrum ma zostać planowo przebudowane do końca października 2024 r. W ramach tego zamówienia powstanie nowa przestrzeń publiczna z nawierzchnią z kostki brukowej (drogi, chodniki, zjazdy), oświetleniem, elementami małej architektury, a także fontanna oraz liczne nasadzenia drzew i krzewów.

Realizacja tego projektu sfinansowana zostanie z dotacji w ramach rządowego programu inwestycji strategicznych Polski Ład oraz budżetu Miasta Kalety.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *