bezchmurnie
czwartek
Reklama
Rodzeństwo z Kalet laureatami przesłuchania I Międzywojewódzkiego Amatorskiego Przeglądu Pianistycznego
09 lipca 2021 r. | 07:00
0

W czerwcu tego roku, w Gminnym Ośrodku Kultury w Miedźnie, odbyły się przesłuchania I Międzywojewódzkiego Amatorskiego Przeglądu Pianistycznego „Miedźnopiano ’21. Przedsięwzięcie miało na celu popularyzowanie muzyki fortepianowej w tzw. amatorskim ruchu muzycznym.

W pierwszej edycji tego prestiżowego konkursu, bezkonkurencyjne okazało się rodzeństwo z naszego miasta Zofia i Wiktor Czornik. Zosia brała udział w kategorii II (uczniowie klas VI-VIII szkół podstawowych), natomiast Wiktor w kategorii III (szkoły ponadpodstawowe).
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów muzycznych.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *