mgła
16°
11°
czwartek
Reklama
Rekrutacja na rok szkolny 2023/2024
23 lutego 2023 r. | 07:05
0

Zasady rekrutacji do klasy I Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kaletach i Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kaletach Miotku.

Granice obwodu Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kaletach ul. 1 Maja 6 na okres od 1.09.2023 do 31.08.2024 r.:

ul. Anioła, Armii Krajowej, Asnyka, Bajeczna, Bema, Borka, Bolesława Chrobrego, Brzechwy, Brzozowa, Chmielna, Chopina, Czarneckiego, Czesława Miłosza, Damrota, Dąbrowskiego, Dębowa 1-32, Długosza, Dolna, Drzymały, Działkowa, Dworcowa, Fabryczna, Gajowa, Gawlika, Głowackiego, Gwoździa, Harcerska, Imbirowa, Jana Pawła II, Jaśminowa, Jaworowa, Jodłowa, Kasprowicza, Kilińskiego, Kochanowskiego, Kołłątaja, Kopernika, Korfantego, Konopnickiej, Kosmonautów, Koszęcińska, Kościuszki, Ignacego Krasickiego, Krótka, Księdza Drozdka, Księdza Popiełuszki, Księdza Rogowskiego, Księżycowa, Kuźnicka, Kwiatowa, Leśna, Ligonia, Lipowa, Lompy, Lubliniecka, Lubocz, Łączna, Łowiecka, Matejki, Miarki, Mickiewicza, Młodzieżowa, Moniuszki, Morcinka, Nałkowskiej, Nowa, Okrzei, Plac Zjednoczenia, Piastów, Pokoju, Polarna, Polskiego Czerwonego Krzyża, Posterunek Kolejowy, Powstańców Śląskich, Prusa, Ryszarda Kaczorowskiego, Reja, Roździeńskiego, Rycerska, Rymera, Rzeczna, Sienkiewicza, Skłodowskiej Curie, Słowackiego, Słowiańska, Sobieskiego, Spokojna, Sportowa, Stanisława Lema, Szkolna, Szymanowskiego, Topolowa, Tetmajera, Tuwima, Twardowskiego, Traugutta, Tylna, Wesoła, Witosa, Władysława Łokietka, Wodna, Wolności, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Zielona, Zagłoby, Żeromskiego, Żwirki i Wigury, 1 Maja, 3 Maja.

Granice obwodu Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kaletach Miotku w Zespole Placówek Oświatowych w Kaletach ul. Orzeszkowej 10 na okres od 1.09.2023 do 31.08.2024 r.:

ul. Barbary, Boczna, Bracka, Bukowa, Celulozowa, Cicha, Cynkowa, Dębowa nr 39-82, Gołębia, Grunwaldzka, Grzybowa, Jagodowa, Jana, Jastrzębia, Klonowa, Krucza, ks. Jana Twardowskiego, ks. Sylwestra Antosza, Letniskowa, Lubszecka, Miła, Miodowa, Młyńska, Myśliwska, Norwida, Ofiar Katynia, Ogrodowa, Orzeszkowej, Owocowa, Paderewskiego, Piaskowa, Polna, Poprzeczna, Powstańców, Radosna, Rodziewiczównej, Słoneczna, Sosnowa, Spacerowa, Stawowa, Tarnogórska, Tulipanowa, Ustronna, Wąska, Wczasowa, Wiejska, Wierzbowa, Wiosenna, Zapolskiej.

- Zgłoszenie do klasy I Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kaletach oraz Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kaletach Miotku na rok szkolny 2023/2024 dla kandydatów należących do obwodu Szkoły.

Termin przyjmowania zgłoszeń – od 1 marca 2023 do 31 marca 2023 r.

Formularz zgłoszenia dziecka z obwodu szkoły można pobrać ze strony internetowej szkoły i strony Miasta Kalety

- Wniosek o przyjęcie do klasy I Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 2 w Kaletach KANDYDATA ZAMIESZKAŁEGO POZA OBWODEM SZKOŁY na rok szkolny 2023/2024.

Termin przyjmowania zgłoszeń - od 3 kwietnia 2023 r. do 14 kwietnia 2023 r.

Formularz wniosku o przyjęcie do szkoły dziecka spoza obwodu można pobrać ze strony internetowej szkoły i strony Miasta Kalety

- Opublikowanie w szkole list kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do klas I – 24 kwietnia 2023 r.

- Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia do szkoły w postaci pisemnego oświadczenia - do 25 maja 2023 r.

- Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych - 30 maja 2023 r.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *