bezchmurnie
17°
12°
wtorek
Reklama
Rejestracja mieszkań dla uchodźców z Ukrainy
01 marca 2022 r. | 07:00
0

Miasto Kalety ściśle współpracuje z Wojewodą Śląskim w zakresie udostępnienia lokali dla uchodźców z Ukrainy. Jeśli ktoś chciałyby udostępnić uchodźcom dach nad głową, UM zbiera deklaracje od osób, które dysponują mieszkaniem, pokojem, domem lub innym lokalem, który mógłby stać się miejscem zamieszkania dla obywateli Ukrainy.

W razie chęci udostępnienia takiego miejsca, UM prosi o skopiowanie poniższych danych wraz z klauzulą RODO, wypełnienie ich i przesłanie na adres:  mops@kalety.pl

Zgłaszający:
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Adres lokalu:
Warunki lokalowe (np. liczba pokoi, wyposażenie):
Na jaki okres możliwe jest udostępnienie lokalu:
Deklarowana możliwa liczba osób do przyjęcia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Burmistrza miasta Kalety moich danych osobowych w zakresie: imienia, nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu oraz podanych przeze mnie informacji dotyczących nieruchomości, którą dysponuje. Udzielam zgody w celu wsparcia uchodźców z Ukrainy. Zgody udzielam na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE), który dotyczy przetwarzania danych osobowych na podstawie dobrowolnej zgody.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych w zakresie imienia, nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu oraz podanych przeze mnie informacji dotyczących nieruchomości, którą dysponuje Ośrodkowi Pomocy Społecznej miasta Kalety.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *