bezchmurnie
17°
12°
wtorek
Reklama
Przygotowania do 30. finału WOŚP w Kaletach. Czerwony rower już czeka!
26 stycznia 2022 r. | 18:40
0

Nie czekaj do niedzieli! Już dziś możesz wesprzeć 30 finał WOŚP wpłacając środki on-line na e-Skarbonkę Sztabu przy Miejskim Domu Kultury w Kaletach! W tym roku Orkiestra gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Ponadto przypominamy, że kaletański finał WOŚP odbędzie się w tym roku w centrum naszego miasta, na Małym Rynku. Start o godzinie 15.00. Oprócz występów artystycznych, odbędzie się jak co roku licytacja gadżetów przekazanych przez Fundację.

Podczas aukcji będzie można również wylicytować wyjątkowy, czerwony rower przyozdobiony emblematami WOŚP. Właściciel tego unikatowego i pamiątkowego zarazem jednośladu, będzie mógł poszczycić się nie tylko oryginalnym środkiem transportu, ale przede wszystkim wesprze szczytny cel.

Już dziś serdecznie zachęcamy mieszkańców Kalet oraz sympatyków naszego miasta do wzięcia udziału w akcji!

Wejdź na eSKARBONKĘ WOŚPDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *