zachmurzenie umiarkowane
15°
14°
poniedziałek
Reklama
Przetarg na wykonanie instalacji fotowoltaicznych
04 listopada 2019 r. | 21:54
0

Miasto Kalety ogłosiło postępowanie w formie przetargu nieograniczonego na realizację projektu pn. Poprawa efektywności energetycznej poprzez budowę instalacji fotowoltaicznych dla potrzeb Miejskiej Oczyszczalni Ścieków oraz placówek oświatowych w Kaletach.

W ramach zadania zaprojektowane i wybudowane będą 4 instalacje fotowoltaiczne pierwsza o mocy szczytowej blisko 200 kW na Miejskiej Oczyszczalni Ścieków w Kaletach, pozostałe trzy instalacje każda o mocy 5 kW zlokalizowane zostaną na dachach placówek oświatowych Miejskiego Przedszkola w Kaletach, białego budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Kaletach oraz Zespołu Szkół i Przedszkola w Kaletach Miotku. Termin składania ofert w przetargu upływa 19 listopada 2019, o godzinie 14.00.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *