śnieg
-4°
-4°
niedziela
Reklama
Przedszkola miejskie w Kaletach pozostaną zamknięte co najmniej do końca maja
30 kwietnia 2020 r. | 18:34
0

Od 6 maja w Polsce będą mogły działać przedszkola i żłobki. Na ich otwarcie zgodziło się Ministerstwo Zdrowia, ale ostateczną decyzję o otwarciu swoich placówek mają podjąć prowadzące je gminy.

Burmistrz miasta w trosce o bezpieczeństwo dzieci, rodziców, dziadków oraz pracowników postanowił że miejskie przedszkola pozostaną zamknięte co najmniej do 31 maja br. W naszej opinii zalecenia higieniczne podane przez ministerstwo nie są wystarczające do zapewnienia bezpieczeństwa sanitarnego. Otwarcie w obecnej sytuacji przedszkoli naraziłoby zdrowie mieszkańców Kalet.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *