intensywne opady deszczu
19°
18°
niedziela
Reklama
Przedsiębiorcy z Kalet nie dali się pokonać pandemii
04 stycznia 2021 r. | 21:43
0

Mijający rok nie był łaskawy dla przedsiębiorców. Szczególnie tych prowadzących małe i średnie firmy, którzy częściej niż zazwyczaj musieli zmierzać się z wyzwaniami i trudnymi decyzjami, aby móc dalej prowadzić swoją działalność w tych trudnych dla wszystkich czasach.

Tym bardziej cieszy fakt, że mimo pandemii nadal wzrasta ilość przedsiębiorców działających na terenie naszej gminy.

Według raportu CEIDG w grudniu 2020 roku w mieście Kalety było zarejestrowanych 509 firm. Liczba firm w porównaniu z rokiem 2019 wzrosła o 14 przedsiębiorców i są to firmy z branż: wykonywanie robót budowlanych wykończeniowych, fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne, transport drogowy towarów, działalność w zakresie pozostałych form edukacji, produkcji konstrukcji metalowych oraz usług związanych z zakładaniem stolarki budowlanej.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *