bezchmurnie
18°
16°
piątek
Reklama
Projektowanie hali sportowej rozpoczęte
09 sierpnia 2023 r. | 08:36
0

 8.08.2023 r. została podpisana umowa na wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na realizację zadania pn.:”Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem o stałej konstrukcji przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kaletach” z firmą PRIMTECH Szymon Kita z Tarnowskich Gór.

Projekt będzie obejmował wykonanie hali z zadaszeniem łukowym o konstrukcji metalowej z powłoką membranową, w której zostanie zaprojektowane boisko wielofunkcyjne o powierzchni 20m x 40m o nawierzchni z poliuretanu wyposażone w pola do gry: piłki halowej, piłki ręcznej siatkówki i koszykówki. Wewnątrz hali zostanie zaprojektowane zaplecze sanitarno-szatniowe. Jednocześnie obiekt wyposażony zostanie w mobilne strzelnice laserowe (wirtualne), trybuny i ławki. Koszt wykonania dokumentacji projektowo-kosztorysowej wyniesie 89.175,00 zł (brutto).

Po wykonaniu dokumentacji i uzyskaniu pozwolenia na budowę Miasto Kalety przystąpi do procedury przetargowej w celu wyłonienia wykonawcy na realizację zadania polegającego na budowie hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kaletach. Planowane zakończenie inwestycji grudzień 2024 roku.

Inwestycji jest współfinansowana i realizowana w ramach "Programu budowy przyszkolnych hal sportowych na 100 lecie pierwszych występów reprezentacji Polski na Igrzyskach Olimpijskich" – OLIMPIA 2023. W ramach programu Miasto Kalety na realizację przedsięwzięcia otrzymało dofinansowanie w kwocie 2 450 000,00 zł.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *