mgła
11°
poniedziałek
Reklama
Pracownik tarnogórskiego szpitala zarażony koronawirusem
29 marca 2020 r. | 22:20
0

Dziś Prezes Zarządu Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego dr n.med. Leszek Jagodziński poinformował, że jeden z pracowników tegoż szpitala jest zarażony SARS-CoV-2. 

"Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że jeden z pracowników szpitala, który poczuł się gorzej, otrzymał wynik dodatni w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2.

W związku z powyższym, szpital wdraża wszystkie procedury związane z działaniami związanymi z zapobieganiem rozprzestrzeniania się koronawirusa. Jedną z nich, jest wprowadzenie kwarantanny domowej dla 36 osób z personelu pracującego bezpośrednio z osobą zainfekowaną.

Pracownik przebywa w domu i czuje się dobrze. Jestem w stałym kontakcie z Sanepidem odnośnie wytycznych co do stosowania procedur.
Apeluję do Personelu szpitala, aby wyraził zrozumienie dla obecnej sytuacji i wykonywał obowiązki zawodowe w dalszym ciągu sumiennie i w sposób zgodny z procedurami wdrożonymi w sytuacji pandemii koronawirusa.

Drodzy mieszkańcy powiatu tarnogórskiego, prosimy o stosowanie się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia, odpowiedzialne zachowania, dbanie o zdrowie własne i swoich najbliższych.
Na bieżąco będziemy przekazywać informacje odnośnie zmian w funkcjonowaniu szpitala - z poważaniem Prezes Zarządu dr n.med. Leszek Jagodziński.
"

Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że jeden z pracowników szpitala, który poczuł się gorzej, otrzymał wynik...

Gepostet von Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy S.A. am Sonntag, 29. März 2020Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *