bezchmurnie
17°
12°
wtorek
Reklama
Powiatowe zawody rolkowe w Kaletach
27 sierpnia 2021 r. | 07:00
0

W niedzielę, 5 września 2021 r., od godz. 14.00 zapraszamy naszych mieszkańców na Powiatowe Zawody Rolkowe na zakończenie lata.

Piknik Rodzinny odbędzie się na torze rolkowym przy ulicy Fabrycznej w Kaletach. Podczas imprezy będzie możliwość obejrzeć profesjonalny pokaz jazdy na rolkach w wykonaniu instruktorów szkoły ROLLER SK8, wzięcia udziału warsztatach dla dzieci nauki jazdy na rolkach, a także wziąć udział konkurencjach, w których wyłonieni zostaną najszybsi rolkarze w kategoriach: dziecięcej do lat 10, młodzieżowej 11-18, Open.

Dla zwycięzców Miasto Kalety przygotowało nagrody! Dla wszystkich „zrolkowanych” bezpłatny poczęstunek. Serdecznie zapraszamy na piknik!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *