intensywne opady deszczu
19°
18°
niedziela
Reklama
Powiat Tarnogórski zawnioskował o środki na remont mostu na Małej Panwi
02 października 2020 r. | 07:00
0

Powiat Tarnogórski będący zarządcą ul. ks. Drozdka w Kaletach oraz mostu na tej ulicy, wystąpił z wnioskiem o dofinansowanie kosztów remontu mostu na rzece Mała Panew w ramach Rządowego Fundusz Inicjatyw Lokalnych.

Funduszu ten uruchomiony został jako wsparcie samorządów w związku z panującą epidemią COVID-19. Przypomnijmy że w roku 2018 r. Zarząd Dróg Powiatowych czynił starania o zamknięcie mostu z uwagi na stan techniczny tego obiektu.

Władze samorządowe Miasta Kalety z burmistrzem Klaudiuszem Kandzią na czele składają podziękowania Zarządowi Powiatu Tarnogórskiego oraz Radzie Powiatu za wnioskowanie o środki na realizację zadania w Kaletach. Inwestycja ta ma wielkie znaczenie dla społeczności naszego Miasta. Liczymy na pomoc Pani Poseł Barbary Dziuk, którą zadeklarowała w 2018 roku w piśmie do burmistrza Miasta Kalety, zamieszczonym poniżej.

Pismo w sprawie mostu w KaletachDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *