zamglenia
19°
14°
sobota
Reklama
Postęp prac projektowych gazyfikacji Kalet
11 marca 2021 r. | 18:46
0

Dzisiaj, 11 marca 2021 r., w siedzibie Zarządu Dróg Powiatowych w Tarnowskich Górach odbyło się spotkanie w sprawie uzgodnień przebiegu sieci gazowej średniego ciśnienia na terenie dróg powiatowych w naszym mieście.

Konsultacje odbyły się na wniosek firmy I-PROJEKT z Gliwic wykonującej dla Kalet dokumentację projektową budowy wspomnianej sieci gazowej.

W spotkaniu wziął udział burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia, radny powiatu tarnogórskiego Eugeniusz Ptak, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Tarnowskich Górach Barbara Myland oraz przedstawiciel wykonawcy zadania. Strony spotkania uzgodniły przebieg sieci gazowej na terenach zarządzanych przez ZDP.

Przypomnijmy, że na wykonanie dokumentacji projektowej firma I-PROJEKT ma 32 miesiące. Termin zakończenia prac - marzec 2022 r.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *