bezchmurnie
18°
16°
piątek
Reklama
Ponad pół miliona złotych dodatkowych środków europejskich dla Kalet
15 lipca 2022 r. | 07:00
0

12 lipca 2022 r. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach Klaudiusz Kandzia burmistrz Miasta Kalety wraz ze skarbnikiem Joanną Gatys podpisali aneks do umowy na realizację projektu pn. Poprawa efektywności energetycznej poprzez kompleksową termomodernizację budynków wielorodzinnych w Kaletach - (Dębowa, 1 Maja, Ks. Drozdka).

Zgodnie z jego zapisami, budżet projektu zasilony został kwotą 567.365,59 zł dodatkowych środków finansowych na jego realizację. Miasto Kalety zwróciło się do Instytucji Zarządzającej z prośbą o zwiększenie dofinansowania po tym, jak pomimo 3 postępowań przetargowych nie udało się zawrzeć umowy z wykonawcą, z powodu braku środków na realizację tego zadania.

W ramach projektu kompleksowej termomodernizacji poddane zostaną 4 budynki wielorodzinne będące własnością Miasta Kalety.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *