słabe opady deszczu
sobota
Reklama
nie będzie pomp ciepła w kaletach
Pompy ciepła – wszyscy dostali, a miasto Kalety nie!
25 lipca 2019 r. | 08:26
2

Nie uwzględniono protestu Miasta Kalety do oceny merytorycznej dla projektu polegającego na montażu pomp ciepła w budynkach jednorodzinnych.

Miasto Kalety złożyło protest do oceny merytorycznej projektu pn.: Ograniczenie niskiej emisji poprzez montaż pomp ciepła w budynkach jednorodzinnych w mieście Kalety – Leśnym Zakątku Śląska.

Podyktowane było to decyzją Zarządu Województwa Śląskiego, który z uwagi na ograniczoną ilość dostępnych środków finansowych, nie zakwalifikował projektu naszego miasta do otrzymania dofinansowania w ramach naboru nr RPSL.04.01.03-IZ.01-24-199/17. Wczoraj, 23 lipca br. wpłynęła do tutejszego Urzędu odpowiedź, która nie uwzględniła ww. protestu Miasta Kalety.

Tym samym miasto Kalety nie będzie realizowało przedmiotowego projektu polegającego na montażu pomp ciepła w budynkach jednorodzinnych.2 odpowiedzi na “Pompy ciepła – wszyscy dostali, a miasto Kalety nie!”

  1. Alf pisze:

    Wszyscy dostali czyli ile gmin miast itd no i również ile nie dostało artykuł z dupy bez rzetelnej informacji byle tytuł dawał po oczach .

  2. Mercadio pisze:

    Portal niestety idzie w stronę taniej nierzetelnej sensacji. Proszę napisać kto dostał, a kto nie, bo z tytułu artykułu wynika, że 99% wnioskujących dostało, a tylko Kalety poszkodowane. Gdyby redaktor zagłębił się w temat, to wiedziałby że na PONAD STO zgłoszonych projektów dofinansowanie dostały tylko CZTERY (!)
    Zatem sami możemy ocenić rzetelność tego artykułu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *