zamglenia
19°
14°
sobota
Reklama
Pomoc Miasta Kalety dla Powiatu Tarnogórskiego na wykonanie remontu mostu w ciągu ul. Stawowej w Kaletach Zielonej
12 lipca 2022 r. | 07:00
0

Po ustaleniach zainicjowanych przez Burmistrza Miasta Kalety Klaudiusza Kandzię oraz Radnego Powiatowego Eugeniusza Ptaka z przedstawicielami Zarządu Powiatu Tarnogórskiego, wzorem lat poprzednich Gmina Kalety zadeklarowała pomoc dla powiatu tarnogórskiego na realizację inwestycji drogowej w naszym mieście.

Tym razem pomoc dotyczy remontu mostu w ciągu ul. Stawowej w Kaletach Zielonej, w wysokości 50 % kosztów wykonania ww. zadania. W związku z powyższym Rada Miejska w Kaletach na sesji w dniu 7 lipca br. podjęła uchwałę o Pomocy dla Powiatu Tarnogórskiego w wysokości połowy kosztów ww. zadania nie większej jednak niż 100 000 zł.

Z informacji posiadanych przez Urząd Miasta wynika, że w najbliższych dniach zostanie ogłoszony przetarg na remont mostu a prace powinny rozpocząć się jeszcze w sierpniu br.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *