zamglenia
-2°
-4°
czwartek
Reklama
Podpisano umowę na termomodernizację budynku
08 grudnia 2021 r. | 19:33
0

Podpisano umowę na termomodernizację budynku Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kaletach.

6 grudnia 2021 r., w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach podpisana została umowa z firmą ARBUD Arkadiusz Pala z Olsztyna, na wykonanie termomodernizacji budynku MOW w Kaletach przy ul. Ks. Rogowskiego, w ramach zadania „Przeciwdziałanie niskiej emisji poprzez kompleksową termomodernizację budynku celu publicznego w mieście Kalety”, opiewająca na kwotę 1.865.756,36 zł.

W ramach niniejszej inwestycji budynek zostanie poddany gruntownej termomodernizacji wraz z wymianą stolarki otworowej oraz zabudową instalacji odgromowej i fotowoltaicznej. Na realizację inwestycji Miasto Kalety pozyskało ponad 1,5 miliona złotych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 oraz środków krajowych. Termin na wykonanie inwestycji to 11 miesięcy od dnia podpisania umowy.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *