słabe opady deszczu
sobota
Reklama
Podpisano umowę na budowę boiska wielofunkcyjnego w Drutarni
04 listopada 2020 r. | 06:54
0

Wczoraj, 3 listopada 2020 r. burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia podpisał umowę z firmą GRUMIX Sp. z o.o. z Sarnowa na budowę boiska wielofunkcyjnego w Kaletach-Drutarni.

Nowy obiekt sportowy, który ma być gotowy do 30 czerwca 2021 r., zlokalizowany zostanie w miejscu istniejącego placu rekreacyjnego przy ulicy Koszęcińskiej i 3 Maja. Nawierzchnia boiska wykonana będzie z poliuretanu, która wraz z 6 metrowymi piłkochwytami zapewni bezpieczeństwo korzystającym oraz najbliższemu otoczeniu nowej infrastruktury sportowej. Już w najbliższym sezonie wakacyjnym nasi mieszkańcy będą mieli możliwość gry na nowym boisku w koszykówkę, siatkówkę oraz mini piłkę nożną i ręczną.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *