mgła
16°
11°
czwartek
Reklama
Podpisano umowę na budowę 200 kW instalacji fotowoltaicznej dla potrzeb Miejskiej Oczyszczalni Ścieków
30 stycznia 2020 r. | 21:23
1

Dzisiaj 30.01.2020 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach podpisana została umowa z wykonawcą, firmą JSB CONSTRUCTION z siedzibą w Banino, która wykona na zlecenie Miasta Kalety blisko 200 kW instalację fotowoltaiczną na potrzeby energetyczne Miejskiej Oczyszczalni Ścieków.

Instalacja powstanie na terenie bezpośrednio zlokalizowanym przy Miejskiej Oczyszczalni Ścieków. Środki zewnętrzne, w formie bezzwrotnej dotacji, jakie Miasto Kalety pozyskało z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020 na realizację projektu pn.

Poprawa efektywności energetycznej poprzez budowę instalacji fotowoltaicznych dla potrzeb Miejskiej Oczyszczalni Ścieków oraz placówek oświatowych w Kaletach to kwota 917.568,53 PLN. Umowa prowadzona będzie w formule zaprojektuj i wybuduj. Termin zakończenia inwestycji określony został na 31 sierpnia 2020 r.Jedna odpowiedź do “Podpisano umowę na budowę 200 kW instalacji fotowoltaicznej dla potrzeb Miejskiej Oczyszczalni Ścieków”

  1. Breguła Jozef pisze:

    Gratuluję za realizację takie inicjatywy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *