zachmurzenie umiarkowane
15°
14°
środa
Reklama
Początek sezonu wakacyjnego w ICHTIOPARKU
07 lipca 2020 r. | 07:00
0

W miniony weekend w Ichtioparku nowych atrakcji nie brakowało. Dzięki sprzyjającej pogodzie można było udanie rozpocząć nowy sezon wakacyjny.

Swój debiut zaliczyła pasieka edukacyjna, w której na dobre zadomowiła się już pszczela rodzina. Ryby również musiały mieć się na baczności, bo do parku zjechało się wielu śmiałków chcących sprawdzić swoje umiejętności wędkarskie. Dla wszystkich, którzy mieli ochotę się posilić, swój plenerowy punkt uruchomiła restauracja Gościnna, w którym na odwiedzających czekały również parasole i leżaczki.

Łowisko w okresie wakacyjnym czynne jest codziennie w godzinach od 13.00 do 20.00. W soboty i niedziele od 13.00 do 20.00 można odwiedzić pasiekę edukacyjną, plenerowa gastronomia zaś czeka w piątki w godzinach 16.00 – 20.00 oraz w soboty i niedziele od godziny 13.00 do 20.00.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *