zamglenia
19°
14°
sobota
Reklama
Plaża w Zielonej gotowa na otwarcie sezonu turystycznego
04 czerwca 2020 r. | 07:00
0

Po długim okresie restrykcji i przepisów zalecających pozostanie w domach, luzowanie obostrzeń jest czymś na co czeka już niemal każdy. Tym bardziej, że przecież lato za pasem, a pogoda coraz śmielej zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Nasza plaża w Zielonej też już przygotowuje się do otwarcia sezonu turystycznego i wkrótce będzie mogła zaprosić na wypoczynek. Cały teren plaży został niedawno zrekultywowany, a piasek częściowo wymieniony. Niebawem zaczną również funkcjonować wypożyczalnie sprzętu wodnego, które niezmiennie cieszą się w Zielonej dużą popularnością. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie już wkrótce poinformujemy o terminie otwarcia naszej strefy wypoczynkowej w Zielonej!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *